Rafał Mrówka

Właściciel Restauracji

Pasja do gotowania i wielka radość z tego, że możemy zaproponować naszym gościom wysokiej jakości potrawy sprawwiają, że nasza restauracja od wielu lat jest na mapie Pniewy i działa tutaj z powodzeniem.

W naszym lokalu odnajdziecie Państwo mieszankę bardzo dobrej kuchni domowej z wyrafinowanymi trendami kulinarnymi z całej Polski.

Obsługa Restauracji ZACISZE

Nasza historia

"Jestem kucharzem, który uwielbia spędzać zcas w kuchni tworząc proste, smaczne dania, abyście mogli Państwo jeść coraz to lepiej."
"Mam nadzieje, że będziemy mogli sie spotkać w naszej rodzinnej resturacji."
"Bardzo liczę na spotkanie z Państwem !"

Restauracja „Zacisze” znajduje się w Pniewach, przy ulicy Św. Wawrzyńca 18, około 50 metrów od rynku. Lokal mieści się w starej, zabytkowej kamienicy, co tylko dodaje mu uroku. „Zacisze” składa się z jednej dużej nie dawno odnowionej sali, trzech mniejszych, całkowicie odnowionej kuchni oraz wszystkich niezbędnych w tego typu lokalach pomieszczeń.


Poza tym tuż przed restauracją znajduje się parking dla klientów. Po przejściu przez próg restauracji, wchodzi się do przedsionka. Dalej znajduje się szatnia, a naprzeciwko niej jedna z trzech małych sal które w sumie pomieszczą około 35 osób, w salach tych zazwyczaj odbywają się jubileusze, urodziny, imieniny oraz mniejsze wesela. Stawiając kolejne kroki dochodzi się do części restauracyjnej, w której mieści się bufet. Można zamówić sobie w nim potrawy i napoje dostępne w karcie menu oraz spożyć je w przy jednym z kilku stołów. Stoły są prostokątne i duże co sprzyja gościom w przypadku gdy przychodzą w większych grupach.


Miłą atmosferę potęguje jeszcze bardziej znajdujący się w głębi Sali kominek, dzięki któremu w sali zawsze jest ciepło i przytulnie. Mijając bufet dochodzi się do trzeciej małej sali, która od dużej sali balowej oddzielona jest tylko drzwiami i w razie potrzeby może być do niej dołączona. Duża sala może pomieścić około 150 osób, zatem nie ma większych problemów z wyprawieniem przyjęcia weselnego bądź sylwestra. W restauracji można wyprawić wszelkiego rodzaju przyjęcia jak: wesela, urodziny, imieniny, komunie, chrzciny, jubileusze.


W przyszłości, w piwnicach, których łączna powierzchnia wynosi około 200m 2 powstać ma jeszcze pub. Oprócz szerokiego asortymentu usług, „Zacisze” świadczy również usługi cateringowe.
Andrzejki Restauracja Pniewy

Restauracja ZACISZE

  • św. Wawrzyńca 18, PNIEWY
  • +48 61 291 05 47
  • +48 691 701 276
  • biuro@zaciszewpniewy.pl

zobacz także